Tel: 12 266 5497  |  Email: [email protected]  |  Mapa dojazdu

Grono pedagogiczne

ODDZIAŁ ZEROWY

  • mgr Anna KLIMCZYK
  • mgr Małgorzata WICHER

KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE (KLASY 1-3)

  • mgr Maria BATKO-KOTAŚ
  • mgr Iwona GAWROŃSKA – LACHETA
  • mgr Małgorzata KACZOR
  • mgr Anna LEWIŃSKA
  • mgr Emilia SOSNOWSKA-BOJĘŚ
  • mgr Barbara ŁYSIAK
  • mgr Lucyna PAWLIK
  • mgr Renata RASZKA
  • mgr Justyna SIKORSKA-GRZYB
  • mgr Mariola SŁUPEK
  • mgr Beata ŻĄDŁO
  • mgr Aneta DULĘBA
  • mgr Ewelina PALUCHOWSKA
  • mgr Ewa PALKA
  • mgr Paulina GÓRA
  • mgr Beata ROKITA-SZAFRAN
  • mgr Izabela HALOTA
  • mgr Joanna STEFANIAK
  • mgr Joanna STOKOWIEC

ŚWIETLICA

  •  mgr Danuta MALADA
  • mgr Iwona GAJEWSKA
  • mgr Krystyna MAZAN
  • mgr Iwona MIKRUT
  • mgr Ewa LEGUTKO
  • Wojciech MIERZEJEWSKI
  • mgr Bożena OCHMAN
  • mgr Małgorzata JAWORSKA
  • mgr Elżbieta BUGAJNA
  • mgr Joanna MAZUR
BIBLIOTEKA
 
  • mgr MARIA Głowacka
  • mgr ELŻBIETA Turek
 

JĘZYK POLSKI

  • mgr Małgorzata DUDEK
  • mgr Anita OCZKO – CIEŚLA
  • mgr Małgorzata KUBICKA
  • mgr Małgorzata KORPAL
  • mgr Anna WOJAKOWICZ
  • mgr Jolanta KARCZ

JĘZYK POLSKI JAKO OBCY

  • dr Paweł  LEWCZUK
  • mgr Małgorzata SOSIN

CHEMIA

  • mgr Elżbieta JAROSŁAWSKA-HOŁDA
  • mgr Anna DŁUGOSZ

FIZYKA

  • mgr Renata GRAMATYKA
  • mgr Adam PAWLIKOWSKI

TECHNIKA

  • mgr Aleksandra GRABOWSKA

INFORMATYKA

  • mgr Miłosz GABRIEL
  • mgr Jakub KASPERKOWICZ

HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO

  • mgr Andrzej CIOCHOŃ
  • mgr Monika KOŁACZYŃSKA

SZTUKA (PLASTYKA, MUZYKA)

  • mgr Agnieszka JAMIOŁ
  • mgr Katarzyna KACZOR

JĘZYK ANGIELSKI

  • mgr Agata ANDZLIK
  • mgr Beata DAŃDA
  • mgr Beata BARGIEŁ
  • mgr Weronika MACHINKO 
  • mgr Magdalena MARZEC
  • mgr Joanna GABRIEL
  • mgr Bożena GAWARECKA 
  • mgr Agnieszka SZCZEPANIAK
  • mgr Ewelina BONDAROWICZ
  • mgr Agnieszka BRAŃKOWSKA-MICHALIK
  • mgr Agnieszka DŁUGOSZ-PYSZ
  • mgr Monika FUDALI
  • mgr Ewa KRZYŻANIAK

JĘZYK NIEMIECKI

  • mgr Dorota FRANCZAK
  • mgr Anna DRÓŻDŻ
  • mgr Marcin PAWŁOWSKI

MATEMATYKA

  • mgr inż. Elżbieta ZAWADOWICZ- HADRO
  • mgr Katarzyna FOLATKO
  • mgr Bata WIDANKA – BUDZIAK
  • mgr Małgorzata ŻARECKA

WDŻ

  • mgr Marta PSZCZOŁA

PRZYRODA

  • dr Rafał BIEDROŃ

BIOLOGIA

  • mgr Grażyna  WIELGUS
  • dr Rafał BIEDROŃ

GEOGRAFIA

  • mgr Barbara STACHAK

WYCHOWANIE FIZYCZNE

  • mgr Natalia GAWEŁ
  • mgr Anna BORA 
  • mgr Paweł WRONICZ
  • mgr Monika BIŁKA
  • mgr Zbigniew BIŁKA
  • mgr Piotr KOS-MARKIEWSKI
  • mgr Barbara ŻMUDZKA
  • mgr Dariusz MAŁYSA

REHABILITACJA

  • mgr Anna BORA

RELIGIA – KATECHECI

  • mgr Ewa BARAN
  • s. mgr Rafaela Małgorzata BARANOWSKA
  • mgr Agnieszka ZYBOWSKA
  • ks. mgr Karol PALUCH

REWALIDACJA

  • mgr Katarzyna KACZOR
  • mgr Agnieszka PRACOWNIK
  • mgr Katarzyna PULCHNY
  • mgr Gabriela TATARCZYŃSKA
  • mgr Sylwia KOPEL

ETYKA

  • mgr Joanna MAZUR

EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA

  • mgr Zbigniew BIŁKA

WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

  • mgr Monika KOŁACZYŃSKA

OLIGOFRENOPEDAGODZY

  • mgr Magdalena BIESIADECKA
  • mgr Monika CZEKAŃSKA – BUŁA
  • mgr Elżbieta CZMIELEWSKA               
  • mgr Katarzyna ETTERLE – GARBACIK  
  • mgr Katarzyna MIGDAŁ
  • mgr Katarzyna OSUCH 
  • mgr Katarzyna PULCHNY
  • mgr Dorota PRZEBINDA
  • mgr Joanna SADOWSKA
  • mgr Małgorzata SMORĄG
  • mgr Gabriela TATARCZYŃSKA
  • mgr Dorota GUCA
  • mgr Wioletta WILK
  • mgr Gabriela KORZONEK
  • mgr Katarzyna RZESZUTO
  • mgr Agata MISIURA
Skip to content